Demir Çelik

Demir Çelik

Gelişen ve süreklilik teşkil eden inşaat sektöründe Demir Çelik tedarikçisi olarak faaliyet göstermek ve sektöre değer katmak için 2011 yılında 301495 Ticaret Sicil numarası ile Bolat Demir Çelik İnşaat Nakliye Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. ‘ ni kurarak sektöre adım atmış bulunmaktayız.

2011 yılından bu yana Demir Çelik sektörü alanında faaliyet gösterirken Bolat Demir Çelik unvanı ile yolumuza devam etmekteyiz.

Türkiye genelinde bulunan TSE ve ISO kalite standartlarında üretim yapmakta olan fabrikalardan İstanbul, Gebze, İzmir, Karabük ve Payas’ ta bulunan şubelerimiz ve depolarımız aracılığı ile müşterilerimize doğrudan şantiye teslimi sevkiyat yapmakta olup, ayrıca Ankara / Ostim OSB – Atisan Sanayi Sitesi’ nde bulunan depolarımızdan kendi araçlarımızla müşterilerimize şantiye teslimi hizmet vermekteyiz.

Şirketlerimiz İSO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ile yönetilmekte olup, Tüm hizmetlerimizi bu sayede müşterilerimizin kaliteli ürünlere uygun fiyatlarla ve zamanında sahip olabilmesini sağlamaktayız.