Bolat Demir

Bolat Demir

Tecrübeyle Gelen Güven ve Kalitenin Birleştiği Nokta...

Demir Çelik

Gelişen ve süreklilik teşkil eden inşaat sektöründe Demir Çelik tedarikçisi olarak faaliyet göstermek ve sektöre değer katmak için 2011 yılında 301495 Ticaret Sicil numarası ile Bolat Demir Çelik İnşaat Nakliye Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. ‘ ni kurarak sektöre adım atmış bulunmaktayız.

2011 yılından bu yana Demir Çelik sektörü alanında faaliyet gösterirken, kazanılan tecrübeler ve ticari faaliyetlerin, birikimlerin 2020 yılında kurumsal bir yapı oluşturması adına Anonim Şirket’ e dönüştürülerek yine aynı 301495 Ticaret Sicil numarası ile Bolat Demir Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. unvanı ile yolumuza devam etmekteyiz.

Türkiye genelinde bulunan TSE ve ISO kalite standartlarında üretim yapmakta olan fabrikalardan İstanbul, İzmir, Karabük ve Payas’ ta bulunan irtibat bürolarımız aracılığı ile müşterilerimize doğrudan şantiye teslimi sevkiyat yapmakta olup, ayrıca Ankara / Ostim OSB – Atisan Sanayi Sitesi’ nde bulunan depolarımızdan kendi araçlarımızla müşterilerimize şantiye teslimi hizmet vermekteyiz.

Akaryakıt;

İnşaat sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda; İstikrarlı ve güvenli büyümemizi 2017 yılında 380879 Ticaret Sicil numarası ile Bolat Taahhüt ve Yapı Sanayi Ticaret A.Ş. olarak Akaryakıt sektörü ile bir adım daha ilerletmiş bulunmaktayız. Petrol Ofisi A.Ş. distribütörüdür. Ürünlerimiz PO markalarının güvencesi ve kalitesi altındadır.

Ankara Ayaş da bulunan Petrol Ofisi istasyonumuzla müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için ağımızı geliştirmekteyiz.

Profesyonel şirket ve kuruluşların ihtiyaçları doğrultusunda akaryakıt ürünlerini akaryakıt istasyonlarından karşılamayan özel ticari şartlar altında koşulsuz müşteri memnuniyeti çerçevesinde temin etmekteyiz.

Müşterilerimize kaliteli ürünleri, alternatif finans çözümleri, teknik destek ekibi, hızlı ve güvenli şirket lojistiği ile gerçekleştirmekteyiz.

Lojistik;

Demir Çelik ve Akaryakıt sektöründeki müşterilerimize ve üçüncü şahıslara daha hızlı ve güvenilir sevkiyat yapmak için 2019 yılında 432447 Ticaret Sicil numarası ileBolat Lojistik Hizmetleri Ticaret A.Ş. yi kurarak Lojistik sektörüne de adım atmış bulunmaktayız.

Yüksek standartlarda yürüttüğümüz işlerimizde, koşulsuz müşteri memnuniyetini gözeterek bu bilinç ile sektöre hizmet vermekteyiz.

Yapı Sanayi;

Bolat Taahhüt ve Yapı Sanayi Ticaret A.Ş. olarak Güvenli, Kaliteli, Özgün, Doğaya ve İnsana saygı sevgi temelleri üzerinde uzman kadromuzla yükselen yapılar üreterek Ülkemize istihdam ve değer yaratmak adına global bir güç olmak için çalışmalarımız devam edecek.

Şirketlerimiz İSO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ile yönetilmekte olup, Tüm hizmetlerimizi bu sayede müşterilerimizin kaliteli ürünlere uygun fiyatlarla ve zamanında sahip olabilmesini sağlamaktayız.

Türkiye’ nin dört bir yanına Demir Çelik ve Akaryakıt ürünlerini eksiksiz ve güvenli bir

şekilde lojistik ağımızla sevkiyatını yapmaktayız.

Sadece ekonomik değil, çevre ve toplumsal sorumluluklarıda içinde barındıran etik kurallara uygun kalite felsefesiyle sürdürülebilir büyümeyi hedefliyoruz.

Gelişen ve Büyüyen Ülkemize Değer Katmak için; Demir Çelik, Akaryakıt, Lojistik ve Yapı Sanayi sektörlerinde faaliyet göstermek ve sektörlere değer katmak için bizde varız.